Потенційним учасникам

Учасником Київської міської Асоціації роботодавців може бути:

 

• Особа, компанія або організація, що реально є наймачем робочої сили та службовців, задіяна у промисловому виробництві чи виготовленні товарів чи засобів споживання, надає певні послуги на комерційній основі, веде підприємницьку діяльність та згодна з метою та завданнями, що їх ставить перед собою Асоціація. 

• Членом Асоціації також може бути організація роботодавців регіонального або галузевого рівнів, у яких діють аналогічні правила та норми членства. Інші особи чи організації, які не відповідають зазначеним критеріям, можуть бути допущені до членства як «асоційовані» чи «афільовані» учасники.

• Особа, яка бажає стати членом Київської міської Асоціації роботодавців, подає до виконавчої дирекції КМАР 

  1. заяву на ім’я Президента КМАР;
  2. анкету кандидата в члени КМАР відповідної форми; 
  3. копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності чи юридичної особи, завірену власною печаткою; 
  4. інформацію щодо основних видів діяльності заявника, викладену на фірмовому бланку в довільній формі.

 

• Рішення про прийом приймає керівництво Київської міської Асоціації роботодавців в особі президента, виконавчого директора та правління в місячний термін з дати подання заяви.

 

• Членство в Асоціації вважається набутим з моменту сплати кандидатом членського внеску.

 

Заявити про своє бажання приєднатися до лав Київської міської асоціації роботодавців Ви можете написавши нам на адресу: info@kmar.kiev.ua або зателефонувати за номером +380 (44) 521-97-09.

Ми неодмінно зв’яжемось із Вами для координації подальших дій.